ZAKSA_pozegnanie_1

 

Rocznik 1989. Przełomowy. W środowisku siatkarskim funkcjonuję od 2008 roku pełniąc rolę statystyka. Wtedy to studiowałem informatykę oraz bardzo interesowałem się siatkówką. Obie te rzeczy jak i ponad 2 500 godzin praktyki rocznie, pozwoliło mi osiągnąć stan, w którym teraz jestem.

Do 2013 roku byłem statystykiem w zespole Indykpolu AZS Olsztyn, po czym przeniosłem się do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Od 2012 roku do dnia dzisiejszego, jestem statystykiem Reprezentacji Finlandii. W 2011 i 2012 roku współpracowałem również z Reprezentacją Polski Mężczyzn.

W okresie mojej pracy siatkarskiej wraz z Reprezentacją Polski zdobyłem srebrny medal Pucharu Świata w Japonii (2011) oraz złoty medal Ligi Światowej (2012). Kariera klubowa obfitowała w zdobycie Pucharu Polski (2014) oraz złotego medalu Mistrzostwa Polski (2016).

W 2016 roku postanowiłem zrezygnować z pracy w klubach i podjąć się kolejnych, większych wyzwań siatkarskich i pozasportowych.

Blog, na którym mam zaszczyt Ciebie gościć jest jednym z nich! Zacząłem go pisać w 2014 roku. Jego celem jest przekazanie ludziom takim jak Ty, mojej wiedzy o siatkówce, w trochę szerszym wymiarze niż przestawiony w artykułach prasowych i portalach społecznościowych. Dokładam wszelkich starań, aby moje wpisy w pełni oddawały realia siatkówki i poszerzały wiedzę czytelników.

Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować to zapraszam Cię tutaj.