Siatkówka to Twoje hobby? Chcesz poznać jej sekrety?
Ten e-book jest dla Ciebie!
"Wszystko, co musisz wiedzieć o siatkówce"
  • pierwszy kompleksowy e-book o niuansach siatkówki
  • lepiej zrozumiesz wszystkie akcje i szczegóły meczów
  • bez problemu wychwycisz błędy komentatorów
BONUS
Przy zakupie e-booka otrzymasz arkusze do własnoręcznej analizy.
Kup teraz
Format: PDF, ePub oraz mobi
BONUS
Przy zakupie e-booka otrzymasz
arkusze do własnoręcznej analizy.
O ebooku
Dzięki sukcesom rewelacyjnych polskich siatkarzy ten sport przyciąga coraz więcej nowych odbiorców, którzy z kolei zamieniają się w zagorzałych fanów.

W e-booku w jasny i przystępny sposób, bez zbędnego lania wody, tłumaczę zasady gry. Poczynając od umownych oznaczeń stref boiska, poszczególnych faz gry, a nawet omawiając najważniejsze cechy dobrych siatkarzy oraz szczegóły i kombinacje ustawień, przybliżam świat piłki siatkowej. Znajdziesz tam informacje wykorzystywane również przez sztaby szkoleniowe do szczegółowej analizy gry.

Ta publikacja skierowana jest do wszystkich, którzy zainteresowani są siatkówką. Zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Po przeczytaniu e-booka łatwiej będzie Ci się odnaleźć w niuansach tej gry.  Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, aby docenić strategię i kunszt drużyn siatkarskich. Jest napisana lekko, jednocześnie zawierając mnóstwo przydatnych informacji.

Swoją wiedzę podpieram doświadczeniem i tysiącami godzin praktyki. W tym e-booku dzielę się tym także z Tobą.
Kup teraz
Format: PDF, ePub oraz mobi
Ciekawostki jakie znajdziesz w ebooku
Dlaczego libero tak często zmienia się z innymi zawodnikami? Z jakimi konkretnie i kiedy?
Ile jest stref na boisku? Większość osób wie o 6, ale jest ich aż 36! W jakim celu są używane?
Co to jest i w jakim celu stworzona została linia trzeciego metra?
Czym się charakteryzują gracze na poszczególnych pozycjach? Jakie mają zadania?
Kim jest libero i jakie
ma ograniczenia?
Ile jest ustawień na boisku i czym się charakteryzują?
Kup teraz
Format: PDF, ePub oraz mobi
Spis treści
1. Historia siatkówki
2. Boisko
3. Kolejność stref
- Strefy 1-6
- Strefy 7-9
- Podstrefy ABCD

4. Linie ataku i obrony
- Strefa ataku
- Strefa obrony

5. Fazy gry
6. Cechy siatkarza
7. Pozycje na boisku
- Rozgrywający
- Atakujący
- Libero
- Przyjmujący
- Środkowy
8. Ustawienia (z podziałem na fazy
side-out oraz break point)
- Ustawienie I
- Ustawienie VI
- Ustawienie V
- Ustawienie IV
- Ustawienie III
- Ustawienie II

9. Kombinacje ustawień
- Rozgrywający pod siatką
- Atakujący pod siatką
- Bez pierwszego ustawienia
- Przyjmujący P2 pod siatką
- Przyjmujący P1 pod siatką
- Środkowy Ś1 pod siatką
- Środkowy Ś2 pod siatką
- Nabieg środkowych

10. Ustawienie początkowe
Kup teraz
Format: PDF, ePub oraz mobi
Bezpłatny rozdział
Nie musisz od razu kupować.
Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać bezpłatny rozdział ebooka.
Recenzje czytelników
Od dłuższego czasu chciałem poszerzyć swoją wiedzę na temat siatkówki i szukałem sprawdzonych informacji, bardziej szczegółowych od tych ogólnie dostępnych w internecie. W ten sposób trafiłem na tego e-booka. "Wszystko, co musisz wiedzieć o siatkówce" to dla mnie kompendium wiedzy o tej grze. Książka to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników siatkówki.
Bartek
Nie ukrywam, że na początku byłam trochę zaskoczona, gdyż od lat gram w siatkówkę i myślałam, że wiem już o niej wszystko. Jakie było moje zdziwienie, gdy po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów, okazało się, że siatkówka ma (a raczej miała) jeszcze przede mną jakieś tajemnice. Dzięki e-booki uporządkowałam to co wiedziałam do tej pory, jak również dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, które wykorzystuję podczas gry.
Olga
Jestem ogromną fanką siatkówki. Staram się oglądać wszystkie mecz reprezentacji, ale te wszystkie niuanse nie do końca są dla mnie jasne. Dzięki e-bookowi nie tylko lepiej rozumiem zagrania zawodników, ale również decyzje trenerów podejmowane w trakcie meczów. Teraz oglądanie siatkówki ma dla mnie dodatkową wartość. Nie tylko dobrze się bawię kibicując reprezentacji, ale również lepiej rozumiem akcje rozgrywane na boisku.
Marta
Jeśli chodzi o siatkówkę to dopiero od niedawna jestem jej fanem. Z każdym oglądanym meczem, uczę się jej zasad. Dlatego ten e-book był dla mnie taki przydatny. Jest napisany bardzo przystępnym językiem, zrozumiałym nawet dla takiego laika jak ja. Tematy omówione są szczegółowo, ale w bardzo jasny sposób, do tego opatrzone są grafikami. Dzięki temu jeszcze łatwiej zrozumiałem poruszane w nim kwestie.
Maciej
O autorze
Nazywam się Kamil Sołoducha.
Ostatnią dekadę swojego życia poświęciłem siatkówce. W tym czasie współpracowałem z najlepszymi polskimi klubami: z Indykpolem AZS Olsztyn, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle czy Asseco Resovią Rzeszów. Byłem także członkiem sztabów szkoleniowych reprezentacji Polski oraz reprezentacji Finlandii. Na Mistrzostwach Świata oraz Pucharze Świata pełniłem także rolę oficjalnego statystyka zawodów pod egidą FIVB.

Czuję, że nadszedł teraz czas, aby podzielić się zdobytą wiedzą i pokazywać siatkówkę taką, jaką ona jest naprawdę. Moim celem jest kształcić osoby, które interesują się siatkówką i chcą wiedzieć więcej!

Moim celem jest przekazanie wiedzy o siatkówce, którą zebrałem od początku swojej kariery. Chcę się nią dzielić w szerszym wymiarze, niż znajdziesz w artykułach prasowych, na portalach społecznościowych i innych podobnych stronach. Zawsze kładę nacisk na perfekcję i dokładność, dlatego nieustannie dokładam wszelkich starań, aby wszystko, co tworzę, w pełni oddawało realia siatkówki i poszerzały jej znajomość. Poza pisaniem artykułów na bloga, prowadzę również kursy dla osób chcących zostać profesjonalnymi statystykami.
Kup teraz
Format: PDF, ePub oraz mobi
Pobierz bezpłatny rozdział
Kup E-BOOK
Kup teraz i otrzymaj w bonusie arkusze do własnoręcznej analizy!
99 zł
129 zł
ZAMÓW TERAZ ZA 99 ZŁ
Format: PDF, ePub oraz mobi
BONUS
Arkusze do własnoręcznej analizy.

Jeśli po lekturze e-booka sam zechcesz analizować siatkówkę, wystarczy, że skorzystasz z bonusowych arkuszy. Dzięki nim samodzielnie ocenisz ataki i zagrywki wszystkich zawodników. Dokładnie tak, jak robią to profesjonaliści!

Z bonusowymi arkuszami znajdziesz również krótką instrukcję ich użycia wraz z praktycznymi przykładami.
Handcrafted by lpcreation.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Regulamin. Zamknij